Etkileyici Tasarım YUVARLAK HALI Modelleri ve Fiyatları

Etkileyici Tasarım YUVARLAK HALI Modelleri ve Fiyatları

yuvarlak halı modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları en güzel halılar 2013 2014

Dekorasyonların en özel parçalarından olan halıların, yuvarlak tasarımlar ile hazırlanan en özel alternatiflerini sizler için sunuyoruz. Çok uzun zamandır birçok kişi tarafından sevilerek tercih edilen yuvarlak halılar, dekorasyonlar içerisinde yarattıkları özel etkileriyle daha canlı ve etkileyici bir dekorasyon modeli ortaya çıkartabilmesini sağlayabiliyorlar. Eğer sizde dekorasyonlarınız içerisinde dikkat çekici ortamlar hazırlamak istiyorsanız, sizler için seçtiğimiz aşağıdaki yuvarlak halıların benzerlerini tercih etmeli ve bu halıları dekorasyonlarınız içerisinde kullanmalısınız. Çok özel detaylar kazandırılarak hazırlanan yuvarlak halılar, dekorasyonlarınıza gerçekten müthiş katkılar sağlayabilirler. BoConcept firmasının bünyesi altında satışa çıkartılmış bir şekilde sizleri bekleyen bu yuvarlak halıları kesinlikle kaçırmamanız gerektiğini belirterek, sizleri aşağıdaki yuvarlak halıları görmeye ve incelemeye davet ediyoruz. Bu tarzlara sahip olan halıları tercih ederek sizlerde dekorasyonlarınızı birkaç seviye yukarıya çıkartabilir ve mekânlarınızı daha etkileyici ortamlara çevirebilirsiniz.

en güzel yuvarlak halı modelleri

en güzel yuvarlak halı modelleri

Üzerlerinde yer alan özel desenleriyle fazlasıyla dikkat çeken aşağıdaki yuvarlak halıları kaçırmayın!

en güzel yuvarlak halılar

en güzel yuvarlak halılar

nazar boncuğu yuvarlak halı modelleri

nazar boncuğu yuvarlak halı modelleri

rengarenk yuvarlak halı modelleri

rengarenk yuvarlak halı modelleri

yuvarlak halı modelleri ve fiyatları

yuvarlak halı modelleri ve fiyatları

yuvarlak halı modelleri

yuvarlak halı modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Çok Şık Uzun Tüylü Halı Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde uzun tüylü halı ve uzun tüylü halı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri

yuvarlak halı,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. özge kahraman diyor ki:

    lütfen acil dönün çünkü taşınıyorum halılarınızdan birkaçını çok begendim.yuvarlak halı.nerden alabilirim ankarada bayiiniz falan varmı bilgi verirseniz çok seviniriz hoşçakalın…

    1. admin diyor ki:

      Merhabalar Özge hanım, bu ürünleri http://www.boconcept.com.tr/yuvarlak-halilar.aspx?ID=132560 adresinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Ev Tekstili
halı modelleri ve fiyatları
Yeni Çok Şık Halı Modelleri ve Fiyatları

yeni halı modelleri çeşitleri fiyatları en güzel ve halıları 2013 2014 Başta ev dekorasyonları olmak üzere birçok dekorasyonun vazgeçilmezlerinden olan...

Kapat