Ne Güzel Evim Programı Başvuru Şartları ve Formu

star tv ne güzel evim programı başvuru şartları kayıt formu nasıl kayıt yapılır ne güzel evim dekorasyonları

Ben ve benim gibi dekorasyon tutkunlarını ekrana bağlayabilecek yepyeni bir dekorasyon programı başladı. Star TV ekranlarında yayına giren ve şu aralar ikinci bölümü yayınlanan bu özel dekorasyon programının adı başlığımızdan da görebileceğiniz üzere; Ne Güzel Evim! Kayıt yapan yarışmacılarının evlerine giden ve onların belirledikleri ortamları hiçbir karşılık beklemeksizin yenileyen ekip, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren; Karşılıksız mutluluk ilkesini benimseyecekmiş gibi görünüyor. Sponsorları n11.com’dan aldıkları özel destek ile ihtiyaç sahiplerinin evlerini yenileyecek bu programa yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.

ne güzel evim programı star tv

ne güzel evim programı star tv

Ülkemizin en güzel bayanlarından bir tanesi olan Melike Emiroğlu’nun sunumu ve mimar Efe Kısakürek’in yorumları ile renklenecek olan bu program, dekorasyon tutkunlarını ekran başına kitleyecekmiş gibi görünüyor. Star TV internet sitesi üzerinden kayıtlar alan ve aldıkları bu kayıtlar içerisinden seçtikleri özel bir kişinin evine giden ve isteğe bağlı olarak bir odayı baştan yaratan Ne Güzel Evim programı, tüm gücünü n11.com isimli özel alışveriş sitesinden alıyor ve dekorasyonları içerisinde kullanacağı ürünleri bu özel site üzerinden seçiyor. Evlerinin bir odası yeniden yaratılırken bu sırada ailenin tüm bireyleri evde olup, her aşamada Ne Güzel Evim ekibiyle birlikte karar verecek ve uygulayacaklar. Eğer sizde Ne Güzel Evim programını yakından takip etmek ve hatta yarışmacı olmak istiyorsanız mutlaka aşağıda vereceğimiz kayıt linkine tıklamalı ve önünüze gelen listeyi eksiksiz olarak doldurmalısınız.

NE GÜZEL EVİM PROGRAMI BAŞVURU FORMU

 

 

Google Aramaları:

ne guzel evim ucretlimi,EVİLERİ YENİLEYEN PROGRAMLAR BAŞVURU,ne güzel evim başvuru şartları,ne güzel evim şartları,stardaki evim güzel başvuru formu hangi şehirlerde yapılır,
Ne Güzel Evim Programı Başvuru Şartları ve Formu makalesi Ana Sayfa, Ne Güzel Evim kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ne Güzel Evim Programı Başvuru Şartları ve Formu” için 2 yorum

  1. canan diyor ki:

    bu program ücretlimi ve hangi şehirlere geliyorsunuz

  2. Şazimet diyor ki:

    Bu program ücretli mi? Hangi şehirlere geliyorsunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

desteklediğimiz siteler