Taş Desenli Çok Etkileyici Duvar Kağıtları

taş desenli duvar kağıdı modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları fiyatları 2013 2014

Dekorasyonların en özel parçalarından olan ‘duvar kağıtları’ son zamanlarda öylesine şık ve iddialı tasarımlar ile hazırlanıyorlar ki hayran kalmamak inanın bana elde değil dostlar. Hele hele ortaya çıkartılan yeni taş desenli duvar kağıtları var ki etkilenmemek inanın imkansız gibi geliyor bana. Diğer duvar kağıtlarına göre daha etkileyici yapılara ve görünümlere sahip bu harika tasarımlar, dekorasyonları içerisinde farklı ortamlar yaratmak isteyenler için gerçekten önemli alternatifler olabilirler. Dekorasyonlara inanılmaz bir detaysı görünüm kazandıracak ve evlerinize gelen misafirlerinizin de dikkatini çekebilecek bu özel duvar kağıtları ile sizlerde aklınızdaki farklı dekorasyonu rahatlıkla yaratabilirsiniz.

duvar kağıdı modelleri

Daha sade ve doğal bir görünüm kazandırılarak ortaya çıkartılan bu özel duvar kağıdı ile duvar tasarımlarınıza daha sade görünümler kazandırabilir ve bu sayede özel ortamlar yaratabilirsiniz dostlar.

taş desen duvar kağıdı modelleri

Dikdörtgen şeklinde kesitlere sahip olan bu özel duvar kağıdı modeli ise diğerlerine göre daha modern bir yapı ile hazırlanmış diye düşünüyorum. Özellikle yatak odası dekorasyonlarınız içerisinde kullanabileceğiniz bu özel seçeneği görür görmez çok etkileneceğinizi düşünüyorum dostlar.

taş desen görünümlü duvar kağıdı

Daha ince kesim hatları ile hazırlanan bu harika duvar kağıdı modelini de modern bir seçenek olarak gösterebiliriz. Salon, oturma, yemek, yatak odalarınızda kullanabileceğiniz bu özel duvar kağıdı ile inanın bana çok şık görünümlere sahip odalara sahip olabilir ve bu şekilde inanılmaz dekorasyon yapısı hazırlamış olabilirsiniz.

taş desene sahip duvar kağıdı fiyatları

3 boyutlu bir şekilde hazırlanan bu harika duvar kağıdı modeli ise diğer alternatiflere göre daha iddialı ve şık bir tasarıma sahip. İlk görenlerin daha ilk bakışlarında gerçek taş duvar zannedebilecekleri bu özel duvar kağıdı özel tasarımı sayesinde inanın bana epey bir etkileyici yapıya sahip.

taş desenli duvar kağıdı

taş desenli yatak odası duvar kağıdı

Eskitme taş görünümüne sahip olan bu özel duvar kağıdı modeli ise özellikle yatak odası dekorasyonları içerisinde kullanılabilecek çok özel bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Bir önceki yazımız olan Özel Tasarım Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde asma tavan modelleri ve modern asma tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

3 BOYUTLU TAŞ DESENLİ DUVAR KAĞITLARI,taş duvar tasarımları,duvar kahıdı modelleri,tas duvar kagidi,modern duvar kagitlari,taş desenli duvar kağitlari,taş şeklinde duvar kağıtları,eskitme duvar kagıdı,taş desenli ev duvar kağıdı,taş duvar kagitlari,
Taş Desenli Çok Etkileyici Duvar Kağıtları makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Daha fazla Dekorasyon
Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları  (7)
Özel Tasarım Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları

asma tavan modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları modern klasik oval asma tavanlar Dekorasyonların son zamanlardaki gözdelerinden olan ve birçok dekorasyon içerisinde...

Kapat