Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Rengi İle Özel Ortamlar!

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Rengi İle Özel Ortamlar!

vanilya çiçeği duvar boya boyası rengi filli marshall boya duvar renkleri kombinasyonları

Uzun zamandır kullanılan ve hiç eskimeyen duvar boyalarından bir tanesi de hiç kuşkusuz ‘vanilya çiçeği’olsa gerek. Birçok kişinin severek tercih ettiği ve dekorasyonlarına yansıttıkları bu harika renk tonu, mekânlara öylesine şık kazançlar sunabiliyor ki etkilenmemek inanın bana elde değil. Dekorasyonlara en fazla yakışan renklerden bir tanesi olarak gördüğüm vanilya çiçeği duvar boyası rengini sizler için sunmak istedim. Emin olun bu rengi seçip, ayaklarınıza getirirken hiç gocunmadım, aksine keyif aldım diyebilirim. Çünkü ben inanın bu rengi çok seviyorum. Bir gün evim olursa vanilya çiçeği duvar boyası rengini kullanacağım diye de düşünüyorum :) Kısmetse artık… Neyse biz konumuza geri dönelim. Dostlar, eğer dekorasyonlarınız içerisinde vanilya çiçeği rengini tercih ederseniz hem şık hem de dinlendirici ortamlar yaratabilme adına önemli adımlar atmış olabilirsiniz demek istiyorum ve sizleri aşağıdaki renk tonunu incelemeye ve bu renk tonu ile hazırlanan dekorasyonları görmeye davet ediyorum. Şundan çok eminim benim gibi siz de bu duvar rengini çok beğenecek ve evlerinize bu rengi yansıtmak isteyeceksiniz.

Vanilya Çiçeği Duvar Boyasının Tonu;

vanilya cicegi duvar rengi boyasi

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası İle Hazırlanan Ortamlar

vanilya cicegi duvar rengi

vanilya cicegi duvar rengi

vanilya cicegi duvar renk tonu marshall

vanilya cicegi duvar renk tonu marshall

 

Bir önceki yazımız olan Filli BOYA İç Cephe Renk Uygulamaları ( Kombinasyonları ) başlıklı makalemizde filli boya iç cephe renk kombinasyonları ve filli boya iç cephe renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri

Vanilya cicegi,VANİLYA CİÇEĞİ RENGİ,vanilya çiçeği duvar boyası,vanilya rengi,vanilya çiçeği duvar rengi,
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Duvar Renkleri
filli boya renk kombinasyonları
Filli BOYA İç Cephe Renk Uygulamaları ( Kombinasyonları )

filli boya iç cephe renk uygulamaları kombinasyonları tonları 2013 2014 en güzel iç cephe renkleri İç cephe renginde değişime gitmek...

Kapat